Інформація про використання інтернет-порталу

Для використання інтернет-порталу Budzon вам необхідно прийняти нижченаведену угоду (далі - Угоду). У випадку часткової чи повної незгоди з пунктами Угоди користування порталом Budzon забороняється.

  1. Предмет Угоди користувача

1.1. Користувачам надається право використовувати інтернет-портал Budzon на умовах, які є предметом Угоди.

1.2. Відповідальність інтернет-порталу Budzon при наданні послуг регламентується Угодою.

1.3. Адміністрація інтернет-порталу Budzon залишає за собою право змінювати нижченаведені правила без повідомлення користувачів.


  1. Угода про торгові марки, товарні знаки, авторські права

2.1. Усі торгові марки та товарні знаки належать їх власникам.

2.2. Лише автори є власниками авторських прав на статті, аналітику, огляди та новини, розміщені на інтернет-порталі Budzon.

2.3. Авторські права на дизайн, програмне забезпечення, структуру і сервіси інтернет-порталу перебувають у власності адміністрації Budzon.

2.4. Авторські права на базу даних учасників та матеріалів Budzon, включаючи систематизацію, класифікацію і відображення в цій базі, перебувають у власності адміністрації Budzon.

2.5. Забороняється будь-яке відтворення матеріалів інтернет-порталу Budzon без письмового дозволу адміністрації інтернет-порталу Budzon.

2.6. Виняток з підпункту 2.5: копіювання та відтворення новин і статей дозволяється при встановленні зворотнього прямого посилання на першоджерело (інтернет-портал Budzon).


  1. Інформація про товари та послуги учасників інтернет-порталу Budzon

3.1. Під інформацією, представленою на Budzon, слід розуміти характеристики, описи, параметри, фотографії, ціни на товари та послуги. Окрім того - фотографії менеджерів, приклади робіт, документів.

3.2. Вся інформація, розміщена на інтернет-порталі Budzon, не може бути використана для прийняття остаточних рішень у будь-якій галузі людської діяльності, оскільки носить виключно оглядовий характер.

3.3. Адміністрація Budzon не несе відповідальності за відповідність представленої інформації реальним параметрам, характеристикам, цінам на конкретний товар чи послугу учасників інтернет-порталу Budzon.

3.4. Адміністрація Budzon не несе відповідальності за інформацію, розміщену учасниками на інтернет-порталі Budzon.

3.5. Адміністрація Budzon залишає за собою право редагувати, спрощувати чи преміщувати інформацію до іншого розділу на власний розсуд.

3.6. Адміністрація Budzon залишає за собою право змінювати розміщену користувачами інформацію без спеціального повідомлення користувача. Зміни оскарженню не підлягають.

3.7. Усі суперечливі питання вирішуються у форматі переговорів.


  1. Адміністрація Budzon не несе відповідальності:

4.1. За зміст рекламної інформації, розміщеної на інтернет-порталі Budzon.

4.2. За зміст статей, новин та оглядів, наданих у інтернет-портал Budzon для публікації.

4.3. За достовірність інформації про товари та послуги, розміщеної учасниками Budzon.

4.4. За зміст та характер повідомлень від користувачів у відгуках про товари, послуги та постачальників.

4.5. За збитки, які виникли у зв’язку з використанням чи неможливістю використання інформації інтернет-порталу Budzon.


  1. Користуючись інтернет-порталом Budzon, ви розумієте, що:

5.1. Ви використовуєте всю інформацію, розміщену на інтернет-порталі Budzon, виключно на свій розсуд і ризик, оскільки вона носить оглядовий характер, може бути неповною, неточною чи помилковою.

5.2. Усі ціни товарів і послуг, наведені в інтернет-порталі Budzon, орієнтовні і можуть не відповідати реальним цінам в тій чи іншій місцевості.

5.3. Усі відгуки про товари та послуги, залишені користувачами в інтернет-порталі Budzon, є суб'єктивним баченням цих користувачів і тому можуть не відповідати загальноприйнятій думці чи дійсності.

5.4. Щоб володіти об’єктивними даними щодо товарів чи послуг, вам необхідно звернутися за інформацією до виробників чи продавців цих товарів.

5.5. Забороняється публікація матеріалів, а також інше використання інтернет-порталу Budzon, яке може завдати шкоди інтернет-порталу Budzon будь-яким чином.

5.6. Забороняється несанкціоноване копіювання в будь-якому якому  вигляді бази даних, структури бази даних, структури інтерфейсів інтернет-порталу Budzon.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно